Aktualności > Narodowa Loteria Paragonowa

Narodowa Loteria Paragonowa


Loteria paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!


Zrób zakupy w Parku Handlowym Arena - weź paragon, zarejestruj go na www.loteriaparagonowa.gov.pl i graj o nagrody!


Szczegóły odnośnie akcji
Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów, dzięki której wzrośnie świadomość Polaków na temat tego jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Prośba o paragon wspiera uczciwych przedsiębiorców i równą konkurencję między nimi. Każdy uczciwy przedsiębiorca może być partnerem Loterii Paragonowej.

Loteria jest przewidziana na 12 miesięcy, z uwzględnieniem co kwartał jednej, szczególnie premiowanej branży.

W loterii może wziąć udział każdy paragon wystawiony na kwotę minimum 10 zł. Zgłoszenie udziału w loterii wymaga zarejestrowania na stronie: www.loteriaparagonowa.gov.pl. Do zgłoszenia potrzebne są dane z paragonu (NIP sprzedawcy, data sprzedaży, kolejny numer wydruku, unikatowy numer kasy rejestrującej oraz kwota sprzedaży brutto) i dane kontaktowe posiadacza paragonu. Strona loterii wygeneruje kod rejestracyjny i wśród kodów zostaną rozlosowane nagrody. Prawdziwość paragonów będzie weryfikowana, a oryginał paragonu potrzebny będzie do odebrania nagrody, dlatego szczególnie ważne jest aby przechowywać zarejestrowane paragony. Uczestnikami loterii mogą być jedynie osoby, które ukończyły 18 lat. Każdy może zarejestrować dowolną liczbę paragonów.


Nagrody
Łącznie do wygrania jest: 12 Opli Astra i 4 Ople Insignia, 84 IPady Air 2 i 72 laptopy Lenovo ThinkPad. Ponadto przewidziano 12 tabletów iPad Air dla przedsiębiorców.
Co miesiąc: nagroda główna I stopnia - Opel Astra oraz nagrody II i III stopnia – laptopy Lenovo ThinkPad, tablety – Ipad Air 2.
Raz na kwartał nagroda specjalna: samochód wyższej klasy niż nagroda I stopnia – Opel Insignia - losowana tylko dla paragonów z wybranej branży usługowej premiowanej w danym kwartale.


Losowania
Loteria paragonowa zakłada losowanie nagród głównych i specjalnych na antenie TVP Regionalna. Losowanie nagród głównych I stopnia i nagród II stopnia w danym miesiącu odbywać się będzie spośród paragonów za zakup towarów i usług dokonanych i zarejestrowanych w miesiącu poprzednim. Losowanie nagród specjalnych odbywać się będzie spośród paragonów za zakup usług w wybranej branży premiowanej dokonanych i zarejestrowanych w kwartale poprzedzającym miesiąc losowania.


Harmonogram najbliższych losowań >>>
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: