Aktualności > INWAZJA FOODTRUCKÓW W PH ARENA – 26-28 kwietnia

INWAZJA FOODTRUCKÓW W PH ARENA – 26-28 kwietnia

Piątek 14:00 - 22:00

Sobota 12:00 - 22:00

Niedziela 12:00 - 20:00


Szaleństwo ulicznego jedzenia opanuje PARK HANDLOWY ARENA W GLIWICACH. Przez trzy kolejne dni, od piątku 26 kwietnia do niedzieli 28 kwietnia, mieszkańców GLIWIC i okolic karmić będzie kolorowa kawalkada food trucków wyselekcjonowanych przez Inwazję FoodTrucków.

To będzie weekend spod znaku dobrego jedzenia i picia, słońca i pozytywnej zabawy. Pojawi się kilkanaście restauracji na kółkach z całej Polski.

Miłośnicy dobrej ulicznej kuchni mogą liczyć na różnorodność proponowanych dań. Poza street foodowymi standardami - Burgerami, uczestnicy Inwazji Food Trucków otrzymają możliwość skosztowania azjatyckich pierożków Dim Sum, kanapek w tylu PHILLY CHEESE, dań z woka czy klasyki jakim są frytki belgijskie. Przekrój specjałów z całego świata obejmować będzie jeszcze pizzę z pieca opalanego drewnem, pojawią się uwielbiane przez najmłodszych OWOCE W CZEKOLADZIE czy tradycyjne zapiekanki. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poza atrakcjami kulinarnymi, organizatorzy przygotowali kilka innych, w tym m.in.  Konkursy w jedzeniu porcji XXL oraz Strefę CHILL & FUN największym dmuchanym placem zabaw w Europie o wielkości 700m2!

ZAPRASZAMY NA PARKING PH ARENA. WSTĘP WOLNY!
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: