Aktualności > Hotel Transylwania 2 >> 23 sierpnia w Arenie

Hotel Transylwania 2 >> 23 sierpnia w Arenie

23 sierpnia Park Handlowy Arena zaprasza wszystkie dzieci do odwiedzenia wyjątkowej krainy – Transylwanii, a w niej Zamku samego Hrabii Drakuli! W godz. od 11:00 do 18:00 odbędą się pokazy filmowe, warsztaty, zabawy i konkursy inspirowane jednym z najpopularniejszy filmów animowanych – „Hotelem Transylwania” . Będzie można spotkać ulubione postacie z filmu, przebierać się w kostiumy oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w wyjątkowej scenerii. Żaden z uczestników konkursów nie odejdzie z pustymi rękami – na każde dziecko czeka wyjątkowy upominek. 

Atrakcje zostaną rozmieszczone w 5 punktach:

1) Zamek Drakuli -  to mini labiryt, przed którym rozegramy mnóstwo konkursów z nagrodami, a dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia w wypożyczonych na miejscu kostiumach. Spotkają także znanych nam bohaterów, m.in. Mavis i oczywiście Drakulę!

2) Gabinet Transformacji Frankensteina, gdzie non-stop charakteryzatorki będą pracować nad metamorfozą dzieci w postacie z bajki, przebierając je w kostiumy i robiąc makijaż do zdjęć.

3) Mini – kino, a w nim pokazy filmu „Hotel Transylwania”.

4) Warsztaty kulinarne Hrabiego Drakuli, łączące zabawę z edukacją, podczas których maluchy nauczą się jak przyrządzać strrrasznie wyśmienite przystawki.

5) Warsztaty plastyczne dla dzieci pod okiem specjalistów.


Wszystkie atrakcje są bezpłatne.
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: