Promocje > Compañeros

Promocja ważna do 2017-02-20

Czekolada z chili w Companeros

Amigos, początek roku to również start naszej nowej kampanii, której bohaterem, a raczej bohaterką będzie... gorąca czekolada z chilli, słodycz z nutą meksykańskiej pikanterii!

Mamy nadzieję, że pokochacie ten smak i z przyjemnością zabierzecie go ze sobą, w specjalnym kubku na wynos, za jedyne 8 zł. Już dziś zapraszamy Was do spróbowania tego popularnego w Meksyku przysmaku, który ogrzeje tej zimy nawet największego zmarzlucha.

To co, kto z Was nabrał już ochoty, by wziąć na rozgrzewkę gorącą czekoladę z chilli?

Restauracja COMPAÑEROS to nawiązanie do najlepszych tradycji kuchni tex - mex. W naszej restauracji tortille z mąki kukurydzianej przygotowywane są przez rodowitego Meksykanina.

COMPAÑEROS. Ale Meksyk! to restauracja, która idealnie trafia w gusta Klienta poszukującego miejsca na szybki obiad, lunch, kolację – na wynos lub stacjonarnie. Karta dań, dostępnych w naszych restauracjach, powstała w oparciu o tradycyjne, meksykańskie potrawy i cyklicznie poszerzana jest o nowe, rozpoznawalne propozycje, serwowane w wersji tradycyjnej i dowolnie komponowanej na życzenie naszych Gości. Najpopularniejsze z nich to: burrito, wrap, tacos, quesadillas, pambazos, nachos.

Nasi Goście i wszyscy wielbiciele kuchni tex mex znajdą nas również na www.facebook.com/companeros.alemeksyk, miejscu, gdzie dzielimy się pomysłami na nowe kampanie i prowadzimy aktywną komunikację z miłośnikami kuchni i słonecznego Meksyku.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: