Promocje > Olimp

Promocja ważna do 2017-02-09

Międzynarodowy Dzień Pizzy w restauracji Olimp

9 lutego (najbliższy czwartek) świętujemy Międzynarodowy Dzień Pizzy!
Z tej okazji zapraszamy do naszych restauracji na specjalne menu - pełne chrupiącego lub puszystego ciasta, pomidorów, bazylii, aromatycznego sera i doskonałej oliwy. Z tych wspaniałych składników (i wielu innych) upieczemy dla Was najlepsze pizze na świecie.
Świętujcie razem z nami!

Olimp to największa i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining w Polsce. Oferuje smaczne i różnorodne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. W menu zawsze znaleźć też można potrawy sezonowe. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych kucharzy, a bogate menu (zmienne w ciągu dnia) pozwala na samodzielne skomponowanie pełnowartościowego posiłku. W restauracjach Olimp to Klient decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia. Dzięki temu nie tylko kontroluje wysokość rachunku, ale otrzymuje posiłek szybko i sprawnie.
Sieć restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej, blogu z przepisami i poradami szefów kuchni www.kulinarnydoradca.pl oraz na profilu facebookowym.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: