Promocje > Promod Boutique Française

Promocja ważna do 2017-03-08

-20% w Promod z okazji Dnia Kobiet

Oferta skierowana tylko do posiadaczy karty Promod, ważna w dniu 8.03.2017 od godziny 17.00 do końca dnia. Dotyczy zakupu co najmniej 2 nieprzecenionych produktów z kolekcji Wiosna-Lato 2017  Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych w Polsce. Nie dotyczy produktów przecenionych, oznaczonych jako „dobra cena” oraz nie łączy się z innymi promocjami.

Promod Boutique Française to przestrzeń, gdzie stworzysz swój własny styl, który dzięki wyjątkowym detalom podkreśli Twoją prawdziwą osobowość. Tylko Ty wiesz, jakie połączenia wzorów i kolorów są Ci najbliższe. A my… stworzymy dla Ciebie modę inspirując się Tobą!

Firma Promod pojawiła się na rynku europejskim w 1990 roku. Następnie rozpoczęła swoją działalność na Bliskim Wschodzie otwierając w 1999 roku pierwszy sklep w Arabii Saudyjskiej. W tym samym roku powstał pierwszy sklep internetowy Promod. W 2006 roku marka Promod rozszerzyła swoją działalność pojawiając się w Azji. W 2013 Promod otworzył pierwsze sklepy w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytani oraz stworzył kolekcję męską. 

Promod to marka uosabiająca naturalny, lekki a przede wszystkim francuski styl. Aktualnie jest dostępna dla wszystkich w ponad 50 krajach na świecie, w największych centrach handlowych oraz na promod.pl. Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: