Promocje > Krakowski Kredens

Promocja ważna do 2017-03-30

Leśne skarby w promocyjnych cenach w Krakowskim Kredensie

Na polskich stołach grzyby marynowane często spotkać można w charakterze tradycyjnej przekąski. Delikatna zalewa octowa z dodatkiem aromatycznych przypraw stanowi doskonałe tło dla znakomitego smaku grzybów marynowanych, które świetnie komponują się z mięsem czy wędlinami. 


Cierpkie owoce żurawiny w mariażu z czekoladą deserową i naturalnym proszkiem owocowym również stanowią pokusę nie do odrzucenia. Czekoladowo-owocowa otoczka i chrupiące wnętrze z liofilizowanej żurawiny skuszą nawet tych, którzy za słodkościami nie przepadają. 

Zajrzyjcie do Krakowskiego Kredensu w dniach 17-30.03.2017 r. i skorzystajcie z promocji. 

W Krakowskim Kredensie ukryliśmy smaki, które przeniosą Państwa w przeszłość, gdy pikniki na Plantach były niedzielną tradycją, w której uczestniczyli zamożni krakowscy mieszczanie. Specjalnie wyselekcjonowane i wytwarzane produkty są produkowane na potrzeby marki głównie przez małe, często rodzinne firmy, czerpiące to co najlepsze z wieloletniego doświadczenia. W skład marki wchodzą linie produktów najwyższej jakości, w tym: wędliny, smalce, musztardy, przetwory warzywne i owocowe, grzyby, słodycze, miody, syropy, kawy, herbaty.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: