Promocje > Krakowski Kredens

Promocja ważna do 2017-05-07

Promocja na majówkę od Krakowskiego Kredensu

Długi weekend majowy tradycyjnie rozpoczyna w Polsce sezon piknikowy, a przede wszystkim sprzyja pierwszym próbom grillowania. Tegoroczna majówka klimatem nie rozpieszcza, na pocieszenie przygotowaliśmy więc promocję pełną piknikowych smakołyków.

Na ruszt polecamy produkty bezpieczne do opiekania, czyli takie, które nie zawierają konserwantów. Związki azotu pod wpływem wysokiej temperatury przekształcają się bowiem w szkodliwe nitrozoaminy. Kiełbasa piknikowa, Kiszka piknikowa czy Pierożki zapiekane to produkty bez konserwantów, a więc smaczna i sprawdzona propozycja na grilla.

Zajrzyjcie do Krakowskiego Kredensu i sprawdźcie promocję obowiązującą w dniach 28.04-11.05.2017 r.

W Krakowskim Kredensie ukryliśmy smaki, które przeniosą Państwa w przeszłość, gdy pikniki na Plantach były niedzielną tradycją, w której uczestniczyli zamożni krakowscy mieszczanie. Specjalnie wyselekcjonowane i wytwarzane produkty są produkowane na potrzeby marki głównie przez małe, często rodzinne firmy, czerpiące to co najlepsze z wieloletniego doświadczenia. W skład marki wchodzą linie produktów najwyższej jakości, w tym: wędliny, smalce, musztardy, przetwory warzywne i owocowe, grzyby, słodycze, miody, syropy, kawy, herbaty.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: