Promocje > KFC

Promocja ważna do 2017-06-12

Kupony KFC powróciły!

Kupony zostały przygotowane z myślą o wiernych fanach KFC. Dziś wszyscy wiedzą już doskonale, że z nimi BARDZIEJ SIĘ OPŁACA! Kupony KFC zapewniają dostęp do ulubionych dań w obniżonych cenach. A każda kolejna ich edycja przynosi zniżki na nowe propozycje z menu KFC. Nie zwlekaj, już teraz pobierz aplikację do kuponów i ucztuj do woli! Ciesz się wybranymi przysmakami, dziel nimi z rodziną i przyjaciółmi – a przy tym oszczędzaj!

Promocja obowiązuje od 05.06.2017 do 12.06.2017.

Każdego dnia kilkanaście milionów klientów zamawia nasze specjały w ponad 100 krajach na całym świecie. W dużej mierze jesteśmy znani dzięki unikalnej recepturze na kurczaka KFC, którą wynalazł Colonel Harland Sanders ponad pół wieku temu. Stworzona na bazie mieszanki 11 ziół i przypraw panierka, którą obtaczamy wyselekcjonowane kawałki kurczaka, stanowi naszą największą tajemnicę. Wyróżnia nas niepowtarzalny smak, pasja gotowania i przyjazna atmosfera.


Informujemy o przedłużeniu godzin otwarcia lokalu - teraz zapraszamy w godzinach 9.00-21.15.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: