Promocje > Sphinx

Promocja ważna do 2017-12-06

Moc mikołajkowych atrakcji w restauracjach Sphinx

Restauracje Sphinx przygotowały mikołajkowe atrakcje dla najmłodszych gości w dniach 2, 3 i 6 grudnia. Dzieci otrzymają drobne upominki oraz będą mogły wziąć udział w zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorów.
W najbliższy weekend Święty Mikołaj, Śnieżynka i Lampuś – maskotka restauracji Sphinx  – zaproszą dzieci do przedświątecznej zabawy. Mali goście będą mogli własnoręcznie przygotować ozdoby ze styropianu, papieru lub filcu oraz udekorować nimi choinkę w restauracji. Dodatkowo, 6 grudnia, dzieci będą mogły spotkać się we wszystkich restauracjach Sphinx ze Świętym Mikołajem. 
Listę lokali organizujących animacje można sprawdzić na stronie www.sphinx.pl
Sphinx jest marką przyjazną rodzinom z dziećmi. Kąciki zabaw, Kids Menu, książeczka Bada Bum dziecięca zastawa i krzesełka do karmienia to udogodnienia i atrakcje, które zachęcają do odwiedzin w pełnym rodzinnym składzie.


W Restauracjach Sphinx serwujemy dania kuchni orientalnej i międzynarodowej. Wprowadzone w tym roku nowe menu, zgodnie z hasłem - Mamy ten smak!, oferuje bogactwo smaków i różnorodność dań. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie: znakomite steki i dania rybne, wyborne sałaty i dania wegetariańskie, słodkie desery i doskonałą kawę. Nasze główne orientalne propozycje to kultowa Shoarma®, Hummus Jamil przygotowywany według oryginalnej libańskiej receptury i zestaw bliskowschodnich przekąsek mezze. W poszukiwaniu nowych smaków stałą ofertę wzbogacamy cyklicznie o modne produkty sezonowe. Przyjazna, nieformalna atmosfera i jednolite standardy czynią z restauracji Sphinx doskonałe miejsce na różne okazje i spotkania rodzinne, w gronie przyjaciół czy biznesowe. To wszystko sprawia, że mamy ten smak!Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: